KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509428
nr 1250 9428
Oidentifierad konstnär. Signerad TJ, 1989, Körsbär. Olja på duk, 26x31
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:49:50
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr